fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

“E ardhmja e Kosovës është në duart tuaja”

Publikuar

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, përmes një postimi në Facebook, ka bërë thirrje që të votohet, pasi sipas tyre ardhmja e Kosovës është në duart tuaja.

“ Këtë ditë të Shën Valentinit tregoni dashurinë për shtetin dhe familjen tuaj. Votoni! E ardhmja e Kosovës është në duart tuaja”, ka shkruar Ambasada.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook