fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Dybala pranë largimit nga Juventus

Publikuar

Paulo Dybala është shumë pranë largimit nga Zonja e Vjetër nga Torina, siç raporton Calcio Mercato.

Bardhë e Zinjtë do ju duhet që të shesin 27 vjeçarin këtë verë, për shkak të situatës së tyre financiare, dhe pagesave të larta të pagave mujore.

Juve i ka dy opsione pas largimit të Dybala, të tentoj të marrë Mauro Icardin nga PSG në një shkëmbim me Dybala, ndërsa Antoine Griezmann së fundi është parë si opsion tjetër i mundshëm. /tg/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021