fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Dentisti e telefonon gjatë konferencës, Klopp me shaka: Duhet të jetë shumë e rëndësishme!

Publikuar

Konferencat e trajnerit të Liverpool, Jurgen Klopp janë gjithmonë interesante dhe të mbushura me momente argëtuese.

Një episod disi qesharak ka ndodhur sot, gjë që shkaktoi edhe të qeshura tek të pranishmit.

Lexo edhe:

Në mes të pyetjeve të gazetarëve, trajnerit gjerman iu desh të ndalonte pasi e morën në celular.

Pa fshehur asgjë, me buzëqeshjen e tij të zakonshme, Klopp zbuloi se kush ishte personi që po e telefononte: “Ai është dentisti im, duhet të jetë diçka e rëndësishme”.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook