fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

City ende të interesuar për Lionel Messi

Guardiaola dëshiron ribashkimin me Lionel Messi

Publikuar

Siç shkruan gazeta spanjolle Marca, Manchester City janë të vendosur që të arrijnë marrëveshje për të marrë shërbimet e Lionel Messi.

PSG po ashtu janë të interesuar për shërbimet e yllit argjentinas, dhe janë duke ndjekur me vëmendje zhvillimet që po ndodhin në Camp Nou, mirëpo Pep Guardialo është i bindur se një ribashkim me Lionel Messi, gjatë merkatos verore do të ishte i mundshëm, duke sjell Lionel Messi në Etihad Stadium./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021