fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Çitaku publikon një foto të rrallë të Adem Jasharit

Publikuar

Një foto e rrallë e komandantit legjendar, Adem Jashari bashk me Adilen, është publikuar pikërishtë në 23 vjetorin e rënies e komandantit legjendar, Adem Jasharit, familjes së tij dhe Jasharëve të tjerë.

Adem dhe Adile Jashari


Ambasadorja Vlora Çitaku, në faqen e saj në Facebook, krahas fotos që e ka publikuar, ka shkruar përulësisht, faleminderit.

“Përulësisht, faleminderit. Adile dhe Adem Jashari. #Legjenda #Epike #Përjetësi”, ka shkruar ajo.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021