fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Cima është prekur nga COVID-19

Publikuar

Aktori dhe humoristi Rasim Thaçi – Cima është prekur me COVID-19, ka konfirmuar e bija e tij Adelina Thaçi-Meta, përmes një postimi në Facebook.

Adelina më këtë rast ka kërkuar gjak prej atyre që e kanë kaluar Sars-CoV-2 së fundmi për të marrë antitrupat e tyre.

“Kërkojmë urgjent persona që sapo kanë kaluar covidin, e që kanë grupin e gjakut A pozitiv apo A Negativ, sepse na duhet që përmes gjakut të tyre të ju marrim antitrupat. Kjo është për babin tim, na duhet përmbi 50 Antitrupa Ju faleminderit paraprakisht nëse dikush shpreh vullnetin e ka mundësinë”, ka shkruar Adelina në Facebook./tipografi/

Vazhdo më shumë