fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Chelsea i ndanë rrugët me Ziyech

Publikuar

Chelsea janë duke i ndarë rrugët me Hakim Ziyech, pas një sezoni, sipas të përditshmes spanjolle AS.

Të kaltërit nga Londra, janë të interesuar të gjenerojnë fonde këtë verë, duke e futur në listën e transferimeve Hakim Ziyech, me Tammy Abraham dhe Tiemoue Bakayoko.

Në 17 ndeshje të luajtura në Premier Ligë, Ziyech ka shënuar 1 herë dhe ka asistuar tri prej tyre. /tipografi/

Vazhdo më shumë