fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Chelsea 92 milion për Sancho

Publikuar

Blutë e Londrës janë të gatshëm të bëjnë ofertë për Jadon Sancho. Chelsea është i gatshëm të ofroj 92 Milion Euro për sulmuesin 21-vjeçar, shkruan The Sun.

Sipas raportimeve të fundit 21-vjeçari anglez është i gatshëm për një rikthim në Premier Ligë, dhe është fans që nga vegjlia i “bluve” të Londrës.

Manchester United gjithashtu kanë qenë të interesuar për Sanchon, mirëpo Chelsea dëshirojnë që të reagojnë sa më parë duke bërë një ofertë për të./tipografi/

Vazhdo më shumë