fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Çfarë moti pritet sot në Kosovë

Publikuar

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Sipas IHK, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 14-17 gradë Celsius.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook