fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Çfarë moti na pret sot?

Publikuar

E  mërkurë, 3 mars 2021

Mot i kthjellët dhe me diell.  Në mëngjes me ngrica të lehta, nëpër ultësira mundësi për mjegull/mjegullinë.  Temperaturat në vise të ulëta -2C deri 15C, e në vise malore -6C deri 10C.  Kryesisht qetë, me erëra të lehta drejtimesh të ndryshme 1-2m/s.  Indeksi UV: 3.  Indeksi i cilësisë së ajrit kryesisht në vlera të dobëta, vende-vende edhe mesatare./pw/tg/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021