fbpx
Lidhu me Ne!

Teknologji

Kur është koha më e mirë për të postuar në Instagram, që njerëzit t’ju shohin më shumë?

Pyetja: Kur është koha më e mirë për të postuar në Instagram? Lexoni më poshtë: Përgjigjja e shkurtër: Varet nga vendi ku...

Radio Tipografi

Postime Së Fundi

KËRKO SIPAS DATËS

Gusht 2021
H M M E P S D
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Hapësir reklamuese

Lajme

Shëndeti3 ditë më parë

Kosova regjistron 58 raste të reja me koronavirus

Prej 13 marsit 2020, kur janë regjistruar rastet e para të infektimit, autoritetet shëndetësore në Kosovë kanë regjistruar mbi 108,000...

Lajme3 ditë më parë

Kryeministri kroat i përshëndeti në shqip të aksidentuarit me autobus

T’i do të flasësh shqip unë kroatisht dhe më tregon në gjuhën shqipe se si thuhet ‘mirëdita’ dhe ‘si jeni’

Lajme3 ditë më parë

Rritet kënaqshmëria e qytetarëve me punën e institucioneve të Kosovës

Kënaqshmëria e regjistruar me performancën e kabinetit të ekzekutivit është 59.1%, gjë që përbën një rritje prej 37.8 pikë përqindje...

Sport3 ditë më parë

Kosova lidere në rajon për shpërblimin e medalistëve

Xhudistet e Kosovës, Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova, në Lojërat Olimpike Tokio 2020, të cilat po mbahen sivjet me vonesë...

Lajme4 ditë më parë

Varianti Delta: IKSHPK, thirrje për vaksinim

Vaksinimi parandalon vdekjet dhe komplikimet e rënda, të cilat kërkojnë shtrirjen e pacientit në spital. Vaksinohuni tash për të mos...

Lajme4 ditë më parë

Të mbijetuar të aksidentit arrijnë në Kosovë

Dhjetë veta me prejardhje nga Kosova humbën jetën të dielën, kur autobusi me të cilin udhëtonin doli nga rruga në...

Sport4 ditë më parë

Kosova rrëmben dy medalje të arta në Tokio (Video)

Kjo është hera e dytë që vendi merr pjesë në Lojëra Verore Olimpike.

Lajme5 ditë më parë

Të lënduarit lirohen nga spitali

Gjatë të hënës, autoritetet shëndetësore kroate njoftuan se kanë kryer shtatë operacione te të lënduarit në këtë aksident trafiku.

Lajme5 ditë më parë

Avokati: Shoferi nuk më tha se e kishte zënë gjumi

I pyetur se pse shoferi në deklaratën paraprake ka thënë se ishte i lodhur dhe i paaftë për të drejtuar...

Kosovë1 javë më parë

Empire State Building do të ndriçohet me ngjyrat e flamurit të Kosovës

Me rastin e hapjes së Lojërave Olimpike Verore 2021, nesër, më 23 korrik, ngjyrat e flamurit të Republikës së Kosovës...

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021