fbpx
Lidhu me Ne!

Teknologji

Kur është koha më e mirë për të postuar në Instagram, që njerëzit t’ju shohin më shumë?

Pyetja: Kur është koha më e mirë për të postuar në Instagram? Lexoni më poshtë: Përgjigjja e shkurtër: Varet nga vendi ku...

Radio Tipografi

Postime Së Fundi

KËRKO SIPAS DATËS

Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Hapësir reklamuese

Lajme

Lajme1 javë më parë

Çka kontrabandohet më së shumti nga Serbia?

Pjesa në veri të Kosovës, që kufizohet me Serbinë, sipas Doganës së Kosovës, konsiderohet si zona më e prekur nga...

Lajme1 javë më parë

BE-ja kërkon ndaljen e menjëhershme të tensioneve në veri

BE-ja është në kontakt me Prishtinën dhe Beogradin për situatën e krijuar.

Lajme2 javë më parë

Lajm i përditësuar: Aksioni në veri: Të lënduar, të arrestuar dhe barrikada

Ky është epilogu i një aksioni kundër kontrabandës së Policisë dhe Doganës së Kosovës, që u prit me kundërshtim në...

Lajme2 javë më parë

Policia jep detajet e operacionit anti-kontrabandë: Tetë të arrestuar – ndër ta shqiptarë e serbë

Policia thotë se si pasojë e gjuajtjeve me mjete të ndryshme vdekjeprurëse drejt zyrtarëve policorë, deri më tani janë raportuar...

Lajme2 javë më parë

Kurti: Kontrabandën do ta parandalojmë

“Këto veprime policore janë paraprirë nga hetimet intensive dhe janë me urdhër e të bashkërenduara me prokuroritë dhe gjykatat kompetente....

Lajme2 javë më parë

Policë e qytetarë të lënduar në Mitrovicë

Disa pjesëtarë të Policisë së Kosovës dhe disa qytetarë janë lënduar gjatë aksionit antikontrabandë që po zhvillohet në këto qaste...

Lajme2 javë më parë

Kurti kërkon që serbët të mos i nënshtrohen presionit gjatë votimit

Kosova mban zgjedhjet lokale të dielën, më 17 tetor. Qytetarët me të drejtë vote do të mund t’i zgjedhin kryetarët...

Lajme2 javë më parë

Gjenerata mjekësh në ikje

Sipas të dhënave të Odës së Mjekëve të Kosovës nga janari e deri më 1 tetor të vitit 2021, nga...

Lajme2 javë më parë

KOSOVA VENDOS MASA MROJTËSE NDAJ DISA PRODUKTEVE SERBE

Shoqata e prodhuesve të materialit ndërtimor nga argjila, e ka mirëpritur vendimin e Ministrisë.

Lajme2 javë më parë

ÇMIMET GLOBALE RRISIN ÇMIMET E PRODUKTEVE NË KOSOVË

Odat ekonomike kanë paralajmëruar se si pasojë e rritjes së çmimeve të energjisë, do të rriten edhe çmimet për produktet...

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021