fbpx
Lidhu me Ne!

Kuriozitete

Kur është koha më e mirë për të postuar në Instagram, që njerëzit t’ju shohin më shumë?

Pyetja: Kur është koha më e mirë për të postuar në Instagram? Lexoni më poshtë: Përgjigjja e shkurtër: Varet nga vendi ku...

Radio Tipografi

Postime Së Fundi

KËRKO SIPAS DATËS

Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Hapësir reklamuese

Lajme

Lajme14 orë më parë

Vapa e qershorit befason Ballkanin

Në qytetin boshnjak të Mostarit, termometri në mesditë, të mërkurën, shënoi 41 gradë, ndërkaq në Prishtinë u regjistrua temperatura maksimale...

Lajme15 orë më parë

BQK merr vendim për uljen e përkohshme të sigurimit kufitar të auto përgjegjësisë

Me anë të këtij vendimi Banka Qendrore e Republikës së Kosovës, kërkon nga Byroja Kosovare e Sigurimeve që në emër...

Lajme17 orë më parë

Provimi i maturës shtetërore, organizohet me 26 qershor

Në koordinim me drejtoritë komunale të arsimit dhe me shkollat, MAShTI ka realizuar të gjitha përgatitjet e duhura për organizimin...

Ekonomi22 orë më parë

Kosova kërkon kthimin e “Ganimete Tërbeshit” nga Mali i Zi

Në Gjykatën Themelore në Kotor, thonë se Padia e Republikës së Kosovës, e bërë nga Ministria e Drejtësisë, Zyra e...

Lajme22 orë më parë

SHBA: Çështja e Ujmanit të rregullohet sipas traktatit të lumit Kolumbia

Në propozojmë që Kosova dhe Serbia të marrin në konsideratë aranzhimet teknike nga traktati ndërmjet SHBA-së dhe Kanadasë për lumin...

Lajme22 orë më parë

Macron: Kosova dhe Serbia të angazhohen për arritjen e një marrëveshjeje

“Ky është interesi i Kosovës”, tha Macron.

Lajme2 ditë më parë

Dëshmia e plotë me pretendimet e Simmons për skandalet e rënda në EULEX

Në dëshminë e tij, Simmons hedh pretendime serioze se gjyqtarë të EULEX kanë udhëtuar disa herë në Serbi, e atje...

75-79 vjeçarët, nga sot nisin vaksinimin 75-79 vjeçarët, nga sot nisin vaksinimin
Shëndeti2 ditë më parë

Vaksinimi masiv mund ta ndalë një valë të re të infektimeve

Në shumë vende të botës janë ngritur shqetësime të mëdha për një valë të re të infektimeve për shkak të...

Lajme2 ditë më parë

Osmani: Kosova ka miq të shumtë në Austri!

Ju keni qenë zëri ynë kur ne na mohohej e drejta për të folur dhe na keni garantuar përfaqësim në...

Lajme2 ditë më parë

SHBA dhe BE të garantojnë një proces që qon në njohje reciproke

Kryeministri ritheksoi se takimi ishte takim për dialogun e ardhshëm, i cili duhet të jetë i qartë e parimor dhe...

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021