fbpx
Lidhu me Ne!

Beba Ime

12 këshilla që nuk duhet t’ua japim prindërve nëse ua duam të mirën

Ne do të ju kujtojmë për 12 këshilla të bezdisshme që shumë prindër marrin. Ne jemi të sigurt që keni...

Radio Tipografi

Postime Së Fundi

KËRKO SIPAS DATËS

Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Hapësir reklamuese

Lajme

Lajme13 orë më parë

Vdes një person në Motel në Prizren

Një person është gjetur pa shenja jete dje në mesdite në një motel në Prizren. Lajmi është bërë i ditur...

IKSHP IKSHP
Lajme2 ditë më parë

65 Pacientë po trajtohen në klinikat dhe spitalet COVID

Shërbimi Spitalor Klinik dhe Universitar i Kosovës ka njoftuar se 65 pacientë janë duke u trajtuar në spitalet e përgjithshme...

Lajme2 ditë më parë

Vuçiq falënderon ushtarët dhe policët serbë, thotë se e “mbrojtën” Kosovën

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq i ka falënderuar të gjithë ushtarët dhe policët që sipas tij e kanë “mbrojtur” Kosovën....

Lajme2 ditë më parë

Kolona të gjata në Morinë, kosovarët ia mësyejnë bregdetit edhe këtë të dielë

Në pikën e kalimit kufitar të Morinës vijon të ketë fluks të madh udhëtarësh nga Kosova por jo vetëm, të...

Lajme3 ditë më parë

EKSKLUZIVE: Prokurori special pranon se Kadri Veseli nuk akuzohet drejtpërdrejt për krime

Prokurori i Specializuar, Jack Smith, sërish ka kërkuar që ish Kryeparlamentarit Kadri Veseli t’i vazhdohet paraburgimi, në një parashtresë prej...

Lajme3 ditë më parë

Kurti: Askush nuk është dënuar për mijëra gra e burra të dhunuara në Kosovë nga forcat serbe, drejtësia e nevojshme

Kryeministri Albin Kurti, për Ditën Ndërkombëtare për Eliminimin e Dhunës Seksuale në Konflikt, ka kërkuar drejtësi për gra dhe burra...

Lajme3 ditë më parë

Vetëm sot mbi 16 mijë kosovarë shkuan në Shqipëri

Në Pikën e Kalimit Kufitar të Morinës gjatë kësaj fundjave, ka pasur fluks të shqiptarëve të Kosovës dhe shtetasve të...

Lajme3 ditë më parë

Abdixhiku për zëdhënësin e Kurtit: Aq di i shkreti, s’di më shumë

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku tha se çdo marrëveshje ndërkombëtare e arritur me SHBA-në është e...

Lajme3 ditë më parë

Çitaku: Marrëveshja e Washingtonit s’është hajgare, nuk komunikohet me Amerikën me deklarata e postime

Ish-ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, ka reaguar pas deklaratës së zëdhënësit të Qeverisë Kurti...

Lajme4 ditë më parë

Kurti nga Vjena: Kosova dhe Serbia të zotohen që nuk do ta sulmojnë njëra-tjetrën

Të hiqen vizat për Kosovën në mënyrë që qytetarët tanë të udhëtojnë lirshëm në vendet e BE-së, kurse gjashtë shtetet...

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021