fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Calvert Lewin, nënshkrim fantastik për Man. Utd

Rio Ferdinand, mendon se zgjidhja mund të gjendet tek sulmuesi i Everton, Dominic Calvert Lewin

Publikuar

Ikona e Manchester United, Rio Ferdinand, mendon se reprezentuesi anglez, i cili paraqitet për Everton, do të ishte prurje fantastike për skuadrën e udhëhequr nga Ole Gunnar Solsjkaer.

Trajneri i Man. Utd, Solskjaer duket se është në gjahë për një qendër sulmues, duke qenë se është e paqartë e ardhmja e Edinson Cavani dhe mospërmbushja e rolit të numrit 9-të nga Anthony Martial.

Emra të shumtë janë përfolur për një lidhje të mundshme, siç janë Erling Haaland dhe Harry Kane, mirëpo legjenda e Manchester United, Rio Ferdinand, mendon se zgjidhja mund të gjendet tek sulmuesi i Everton, Dominic Calvert Lewin.

Këto fjalë Rio Ferdinand i tha në kanalin e tij FIVE në youtube./tipografi/

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook