fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Bytyci: Kurti po i ikën ballafaqimit me Hoxhaj-n

Publikuar

Zëdhënësi i Partisë Demokratike të Kosovës, Avni Bytyci ka reaguar ndaj informatave se kryetari i LVV-së do të marrë pjesë në një debat televiziv, bashkë me analist.

Bytyci ka thënë Kurti me javë të tera i ka ikur debatit me Enver Hoxhaj-n, ndërkohë sipas tij paska vendosur që të dal “përball” analistëve, sigurisht me një skenar të gatshëm e me pyetje të llojit z. Kurti a është shiu më i mirë për grurin apo bora?

Postimi i plotë i Bytycit

Albin Kurti me javë të tëra i ka ikur debatit me prof. Enver Hoxhaj.

Sot, në ditën e fundit e paska vendosur që të dal “përball” analistëve, sigurisht me një skenar të gatshëm e me pyetje të llojit z. Kurti a është shiu më i mir për grurin apo bora?

#PDK134 po garon më një program të realizueshëm, me një plan për #Rimëkëmbje për Kosovën dhe me një kandidat të përgatitur.

#HoxhajKryeministër është zgjedhja më mirë për qytetarët e Kosovës.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021