fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Bonucci: Dua të jem në Europian, nuk e mbyll karrierën në Itali

Publikuar

Leonardo Bonucci, aktualisht pjesë Union Berlinit, zbuloi në një intervistë për Sky Sports se nuk dëshiron ta mbyllë karrierën në vendin e tij, Itali.

“Nuk do ta përfundoj karrierën time në Itali, shpresoj ta përfundoj me fanellën e kaltër në Kampionatin Evropian”, ka thënë mbrojtësi.

Lexo edhe: 

“Jam i fokusuar në Bundesligë, është një përvojë e mirë dhe ka gjithmonë entuziazëm të madh, edhe kur jemi në vështirësi. Jam me fat që jam në një klub ku tifozët tregojnë dashurinë e tyre nga fillimi në fund. Tani duhet t’i shpërblejmë me rezultate”, shtoi ai.

 

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook