fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Bie dëborë në Shëngjin

Publikuar

Mëngjesi i se shtunës e ka gjetur bregdetin shqiptar të mbuluar nga dëbora. Ndryshimet klimatike kanë sjellë të shtunën të reshurat e dëborës, që për vende të tilla janë të rralla.

Lexues të Tipografi.info kanë dërguar pamje nga atje për ne dhe për lexuesit tanë

Parashikimet meteorologjike flasin për një mot i ngjashëm edhe në 3-4 ditët e ardhshme. /Tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021