fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Bayern i hapur për oferta për Sule

Publikuar

Sipas Sport Bild, Bayern Munchen janë të gatshëm të dëgjojnë ofertat për Niklas Sule.

Chelsea kanë qenë shumë të lidhur me një transferim të mundshëm të reprezentuesit gjerman, i cili po afrohet në 12 muajt e fundit të kontratës së tij në Allianz Arena./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021