fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Bayern dhe Tottenham të interesuar për Nagelsmann

Publikuar

Bayern Munchen janë të interesuar për menaxherin e RB Leipzig, Julian Nagelsmann, i cili shihet si menaxheri i tyre i ri nga sezoni i ardhshëm, mirëpo RB Leipzig po kërkon një dëmshpërblim rekord prej 30 milion Euro, që ta liroj, këtë e konfirmojnë Goal dhe Spox.

Në anën tjetër raportimet e fundit nga Independent, shkruajn se Tottenham veq se ka hapur bisedimet me Julian Nagelsmann, pasi që pozita e menaxherit londinezët është vakante që nga shkarkimi i Mourinho./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021