fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Barella qëndron tek Inter

Publikuar

Nicolo Barella është i gatshëm të refuzoj Manchester Unitedin, Barcelonën, Bayern Munchenin, Real Madridin dhe PSG-në, shkuran Calciomercato.

Mesfushori është i gatshëm të që të nënshkruaj me Inter, ku klubi po i ofron dyfishim të pagës. /tg/

Vazhdo më shumë