fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Babai vret të birin

Publikuar

Skender Krasniqi, dyshohet se ka privuar nga jeta të mërkurën në mbrëmje të birin e tij, Albert Krasniqi. Vrasja e Albertit është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës, e cila është duke i kryer të gjitha ekzaminimet në vendin e ngjarjes. Deri me tash nuk dihet motivet që kanë quar deri në këtë rast tragjik.

Alberti ka qenë i martuar me Besa Gashi, ish Miss i Kosovës. Nga kjo martës, ata kanë një vajzë.

Vazhdo më shumë
Kliko për koment

Komento

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021