fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Azemi: Përgënjeshtron raportimet se ai është anëtarësuar në VV

Publikuar

Edmond Azemi, basketbollisti i njohur kosovar, ka përgënjeshtruar njoftimet se ai është anëtarësuar në Lëvizjen Vetëvendosje. Njoftimet erdhën pasi Azemi kishte takuar kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, ku këtij te fundit i kishte dhënë si dhuratë një top të basketbollit. Azemi në në shkrim në faqen e tij në Facebook ka thënë se jeta e tij është sporti.

Postimi i plotë i Azemit:

Jeta jeme osht sporti. Kur nuk e kam perzi me politiken. Une kam shoke ne te gjitha partite politike. Une i vizitoj te gjithe por nuk jam ne as nje parti Eshte e tepert çfar jane duke ber mediat.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021