fbpx
Lidhu me Ne!

Tipografi

Tipografi, përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut.

Artikuj nga Tipografi

Radio Tipografi

Postime Së Fundi

KËRKO SIPAS DATËS

Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Hapësir reklamuese

Lajme

IKSHP IKSHP
Lajme2 ditë më parë

65 Pacientë po trajtohen në klinikat dhe spitalet COVID

Shërbimi Spitalor Klinik dhe Universitar i Kosovës ka njoftuar se 65 pacientë janë duke u trajtuar në spitalet e përgjithshme...

Lajme2 ditë më parë

Vuçiq falënderon ushtarët dhe policët serbë, thotë se e “mbrojtën” Kosovën

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq i ka falënderuar të gjithë ushtarët dhe policët që sipas tij e kanë “mbrojtur” Kosovën....

Lajme2 ditë më parë

Kolona të gjata në Morinë, kosovarët ia mësyejnë bregdetit edhe këtë të dielë

Në pikën e kalimit kufitar të Morinës vijon të ketë fluks të madh udhëtarësh nga Kosova por jo vetëm, të...

Lajme2 ditë më parë

EKSKLUZIVE: Prokurori special pranon se Kadri Veseli nuk akuzohet drejtpërdrejt për krime

Prokurori i Specializuar, Jack Smith, sërish ka kërkuar që ish Kryeparlamentarit Kadri Veseli t’i vazhdohet paraburgimi, në një parashtresë prej...

Lajme2 ditë më parë

Kurti: Askush nuk është dënuar për mijëra gra e burra të dhunuara në Kosovë nga forcat serbe, drejtësia e nevojshme

Kryeministri Albin Kurti, për Ditën Ndërkombëtare për Eliminimin e Dhunës Seksuale në Konflikt, ka kërkuar drejtësi për gra dhe burra...

Lajme2 ditë më parë

Vetëm sot mbi 16 mijë kosovarë shkuan në Shqipëri

Në Pikën e Kalimit Kufitar të Morinës gjatë kësaj fundjave, ka pasur fluks të shqiptarëve të Kosovës dhe shtetasve të...

Lajme3 ditë më parë

Abdixhiku për zëdhënësin e Kurtit: Aq di i shkreti, s’di më shumë

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku tha se çdo marrëveshje ndërkombëtare e arritur me SHBA-në është e...

Lajme3 ditë më parë

Çitaku: Marrëveshja e Washingtonit s’është hajgare, nuk komunikohet me Amerikën me deklarata e postime

Ish-ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, ka reaguar pas deklaratës së zëdhënësit të Qeverisë Kurti...

Lajme3 ditë më parë

Kurti nga Vjena: Kosova dhe Serbia të zotohen që nuk do ta sulmojnë njëra-tjetrën

Të hiqen vizat për Kosovën në mënyrë që qytetarët tanë të udhëtojnë lirshëm në vendet e BE-së, kurse gjashtë shtetet...

Lajme3 ditë më parë

Lajçak për Kurtin, është i ri në dialog

Lajçak ka përsëritur se kryeministri Albin Kurti ka një mandat të fortë në Kosovë dhe mund të flasë me autoritet...

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021