fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Arsenal pas Dembele

Publikuar

Sulmuesi nuk ka impresionuar në Atletcio Madrid, gjatë periudhës së huazimit, e kjo i jep mundësi Arsenalit ta marrë për një çmim më të lirë.

Sipas The Telegraph, Arsenal janë të interesuar të nënshkruajnë me sulmuesin e Lyon, çmimi i të cilit është 29 milion Euro.

24 vjeçari Dembele, ka qenë 6 muaj në huazim tek Atletico Madrid, nën urdhërat e Diego Simeone, mirëpo nuk ka arritur që ta impresionoj atë, duke bërë vetëm 6 parqitje dhe asnjë gol./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021