fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Arsenal dhe Tottenham në “luftë” për Mertens

Mertens pranë transferimit në Premier Ligën Angleze

Publikuar

Rivalët e Veriut të Londrës, Arsenali dhe Tottenhami janë gati për tu përballur mes vete për transferimin e përfaqësuesit belg të Napolit, Dries Mertens, raporton Voetbal24.

Napoli janë në kërkim të një blerësi për 33-vjeçarin për merkaton verore të transferimeve, dhe mundësia është që Mertens të përfundoj në Premier Ligën Angleze.

Mbetet të shihet edhe çfarë çmimi do ti vendoset nga Napoli, dhe se a do të jetë i përballueshëm për ekipet e interesuara./tipografi/

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook