fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Interi mposhtet nga Juventusi me rezultat të ngushtë

Publikuar

Interi është mposhtur më rezultat 2 më 1 nga Juventusin, në gjysmëfinalen e parë të Kupes së Italisë, turneu i dyte për nga rëndësia e futbollit italian.

Të parët që shënuan ishin interistat me golin e Sancez në minutën e 9, por gjithçka u përmbys kur Ronaldo shënoj për barazim  dhe me pastaj edhe me golin e dytë, cka e beri Juventusin fitues të kësaj gare

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021