fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Barcelona me dy super transferime

Publikuar

Klubi nga katalunia janë të interesuar të fuqizojnë sulmin e tyre dhe me këtë dëshirojnë transferimin e dy lojtarëve.

Sergio Aguero dhe Memphis Depay janë dëshirat dhe përpjekjet e Barcelonës. Sipas Fabrizio Romano, pas finales së Ligës së Kampionëve, Aguero do të nënshkruaj një kontratë që do ta mbajë atë në Camp Nou deri më 2023, ndërsa oferta për Depay është 2023 apo 2024.

Gazetari Italian Romano, ka ndjekur me vëmendje transferimet e ndryshme, dhe sa i përket transferimeve është burimi më i besueshëm.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021