fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Manchester United dhe West Ham, transferojnë dy portier

Publikuar

Manchester United dhe West Ham janë duke i mbyllur marrëveshjet me dy portierët anglez, raporton talkSport.

“Djajtë e kuq” janë duke e sjellur Tom Heaton si opsion të dytë ndërsa “çekanët” e Londrës janë duke marrë yllin e West Brom Sam Johnston./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021