fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Manchester United favorit për nënshkrimin me Sulemana

Publikuar

Manchester United janë favorit për të nënshkruar me super talentin e FC Nordsjaelland, Kamaldeen Sulemana, raporton Football Insider.

Ajax gjithashtu janë të gatshëm të sulmuesin e talentuar, mirëpo “djajtë e kuq” e kanë bërë të qartë se gjithësesi do të tejlkalojnë çfarëdo ofertë të gjigantëve holandez./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021