fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

BILD: Rashica mund të largohet

Rashica një ndër 13 yjet e Bremenit që do të largohen

Publikuar

Duke qenë se klubi gjerman Werder Bremen nuk është duke kaluar formën më të mirë, kështu duke u gjetur në pozitën e 16 në Bundesligën Gjermane, pritet që në rast të rënies së saj në ligën 2, shumë prej yjeve të largohen nga klubi.

Përmes një postimi në Twitter, Bild Werder Bremen, në kuadër të 13 yjeve të Bremen, përmend edhe yllin kosovar Milot Rashica, si yllin i cili do të largohet nga klubi.

Mbetet të shihet në lojën e fundit se a do të mund të shpëtoj skuadra e Rashicës nga rënia në ligën e dytë të futbollit gjerman./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021