fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Giroud bashkëlojtar me Ibrahimovic

Olivier Giroud është pranë largimit nga klubi londinez, Chelsea, pas mungesës së paraqitjeve.

Publikuar

Sulmuesi francez i Chelsea, Olivier Giroud, është i gatshëm të lëvizë në drejtim të Italisë për shkak të mungesës së paraqitjeve për “blutë” e Londrës.

Sipas Gazzetta dello Sport, Giroud mund të formoj sulmin e Ac Milan bashk me Ibrahimovic, e po ashtu klubet nga Seria A, po i shohin sulmuesit e gjatë e të fuqishëm, si pjesë shumë e rëndësishme e mënyres së të luajturit.

Gjatë këtij sezoni Giroud ka shënuar vetëm 4 gola, në paraqitjet e tij të limituara, dhe kështu ai është i interesuar që para se të dorëhiqet nga futbolli, të ketë hapsirë më të madhe që të luaj./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021