fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

PSG dhe Chelsea planifikojnë lëvizjen për Pjanic

Siç duket e ardhmja e boshnjakut Pjanic,, tashmë është larg klubit nga katalonia

Publikuar

Mesfushori i Barcelonës, Miralem Pjanic, po kërkohet në Francë dhe në Angli, dhe dy ekipet që do të tentojnë për të janë PSG dhe Chelsea, shkruan Le10Sport.

Duke pasur vështirësi të paraqitet si startues për Barcelonën, magjiku Pjanic, do të shikoj për mundësinë e tij të radhës në Francë apo Angli./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021