fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Chelsea 92 milion për Sancho

Publikuar

Blutë e Londrës janë të gatshëm të bëjnë ofertë për Jadon Sancho. Chelsea është i gatshëm të ofroj 92 Milion Euro për sulmuesin 21-vjeçar, shkruan The Sun.

Sipas raportimeve të fundit 21-vjeçari anglez është i gatshëm për një rikthim në Premier Ligë, dhe është fans që nga vegjlia i “bluve” të Londrës.

Manchester United gjithashtu kanë qenë të interesuar për Sanchon, mirëpo Chelsea dëshirojnë që të reagojnë sa më parë duke bërë një ofertë për të./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021