fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Harry Kane njofton largimin nga Tottenham

Publikuar

Sulmuesi anglez ka alarmuar klubet rivale me kërkimin e largimit të tij nga klubi londinez, dhe se është i gatshëm për një lëvizje të madhe në karrierën e tij, shkruan Goal.

27-vjeçarit i është rritur frustrimi mbi pamundësinë e klubit të tij për të konkuruar në nivele më të larta, kështu duke mbetur edhe pa ligën e kampionëve për sezonin e ardhshëm.

Manchester United, Manchester City dhe Chelsea janë klubet të cilat janë alarmuar, duke qenë kështu destinacione të mundshme, mirëpo ende nuk dihet cila nga këto mund ta materializoj lëvijzen e tij./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021