fbpx
Lidhu me Ne!

Shqipëri

Aksident i rëndë, makina përplas nënën me dy fëmijët

Makina ka përplasur një grua bashkë me dy fëmijët e saj dhe më pas është larguar.

Publikuar

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit.Makina ka përplasur një grua bashkë me dy fëmijët e saj dhe më pas është larguar. Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit të Fierit.

Makina mësohet se ka qene duke lëvizur në bulevard, ndërsa ka përplasur nënën dhe dy fëmijët, të cilët janë dërguar me urgjencë në Spitalin e Fierit.

Burime pranë këtij spitali kanë bërë me dije se gjendja e tyre shëndetësore paraqitet e stabilizuar.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021