fbpx
Lidhu me Ne!

Kuriozitete

Shfaqen pamje të alienëve, Pentagoni pohon vërtetësinë e videos

Pamjet e filmuara me rreze infra të kuqe tregojnë një disk në formën klasike, siç janë paraqitur anijet e alienëve në çdo film rreth tyre, madje dhe Pentagoni zyrtar ka reaguar rreth kësaj videoje që u bë virale në kohë rekord.

Publikuar

Pamjet e filmuara së fundmi në Kaliforni, po bëjnë xhiron e rrjetit. Ushtarët e një anije luftarake të Marinës, kanë filmuar një objekt misterioz që rri pezull mbi oqean për disa çaste pastaj zhytet në ujë, teksa dëgjohen ushtarët që thonë “Uau u përplas!”.

Pamjet e filmuara me rreze infra të kuqe tregojnë një disk në formën klasike, siç janë paraqitur anijet e alienëve në çdo film rreth tyre, madje dhe Pentagoni zyrtar ka reaguar rreth kësaj videoje që u bë virale në kohë rekord.

Unë mund të pohoj që video është marrë nga personeli i Marinës dhe se po hetohet.”- ka thënë Susan Goug, zëdhënëse e Pentagonit.

Vitin e kaluar Pentagoni, publikoi pamje zyrtare të UFO-ve duke u shprehur se ka prova për ekzistencën e alienëve.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021