fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Abdixhiku: Ky s’është vaksinim

Ky s’është vaksinim. Është akt i dërgimit të t’moshuarve në përballje për jetën. Një Qeveri e tërë në gjumë!

Publikuar

Kryetari i LDK-së Lumir Abdixhiku, në profilin e tij në Facebook ka shkruar për fluksin e madh të njerëzve të moshuar para sallës 1 tetori, të cilët janë duke pritur për ta marrë vaksinën që nga mëngjesi i hershëm.

Tutje, ai tha se kjo është pa papërgjegjësi, duke shtuar se qeveria ka rënë në gjumë.

Postimi i plotë:

Papërgjegjësi!

Ky s’është vaksinim. Është akt i dërgimit të t’moshuarve në përballje për jetën. Një Qeveri e tërë në gjumë!

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021