fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Barcelona syt kah Buffon

Publikuar

Sipas Foot Mercato, Barcelona ka është duke e synuar portierin e Juventus, Gianluigi Buffon.

43-vjeçari është i lirë në këtë verë pasi ka paralajmëruar largimin e tij nga Juventus, e në të njejtën kohë Barcelona janë të gatshëm ta marrin si portier ndihmës të Marc-Andre ter Stegen./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021