fbpx
Lidhu me Ne!

Yjet

Bebe Rexha e para në Spotify

Publikuar

Në kuadër të listës së albumeve më të mira debutuese është albumi i Bebe Rexha i cili renditet në vendin e parë në listën e Spotify.

“Better mistakes” është albumi i këngëtarës me origjinië shqiptare e i cili është pëlqyer tej mase nga publiku.

Këtë mund të gjeni edhe në Instagramin e Bebe Rexha, por edhe në profilin e spotify./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021