fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Manchester United 90 Milion Euro për Sancho

Publikuar

Djajtë e kuq janë të gatshëm për të transferuar Jadon Sancho, nga Borussia Dortmund. Manchester United dëshirojnë që transferimin 90 milionsh, të yllit të Dortmund ta kryej para fillimit të Kampionatit Evropian, raporton Bild.

Kjo marrëveshje do të duhet të përfundoj edhe me Borussia Dortmund të cilët vitin e kaluar nuk e kanë lëshuar sulmuesin e krahut përkundër disa tentimeve nga ana e “djajve të kuq”./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021