fbpx
Lidhu me Ne!

Kronikë e zezë

E rrahu burrin, arrestohet nga policia

E terë ngjarja sipas policisë ka ndodhur ditën e diel në fshatin Neredime të Ferizajt

Publikuar

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar së ka arrestuar një grua në Ferizaj pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj. E terë ngjarja sipas policisë ka ndodhur ditën e diel në fshatin Neredime të Ferizajt

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që kishte sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj, viktimën mashkull kosovar”, thuhet në raportin e policisë. Me vendin të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021