fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Donika Gërvalla: PDK përgjegjëse për Gjykatën Speciale

Publikuar

“Ju, pikërisht Ju, jeni përgjegjës, që prijësit tuaj sot ndodhen në Hagë”, këto fjalë i tha Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla Schwarz, gjatë seancës së sotme plenare.

Kjo seancë ka filluar në ora 10:00, dhe gjatë gjithë seancës ka pasur tensione. Në ndërkohë PDK dhe LDK kanë lëshuar sallën e kuvendit, ndërsa ka pasur edhe kacafytje mes deputetëve të PDK dhe LVV.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021