fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

21:00 / Chelsea – Real Madrid

Publikuar

Sot do të luhet ndeshja e kthyese e gjysëm finales së dytë, ndërmjet Chelsea dhe Real Madrid.

Kjo do të jetë një ndeshje mjaftë interesante, duke pas parasysh se ndeshja e fundit e luajtur në Madrid ka përfunduar me rezultat 1-1, rezultat ky që i jep përparsi klubit londinez për kalim në finale.

Mbetet të shihet se kush do të jetë finalisti i dytë, pas Manchester City, i cili e mposhti PSG-në në Gjysmë Finale./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021