fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Lukaku e Sancho te Chelsea

Publikuar

Dinamika të cilën po e kërkon menaxheri gjerman Thomas Tuchel, është duke e gjetur te Lukaku dhe Sancho.

Chelsea e ka bërë objektivin kryesor të tyre transferimin e talentit anglez, Jadon Sancho, dhe mundësinë e një rikthimi të Romelu Lukaku, raporton Sunday World.

Sancho për Dortmund dhe Lukaku për Inter, ishin në performanca tejet të larta gjatë kësaj sezone, dhe kjo ka bërë që “blutë” e Londrës, të fokusohen në këta dy lojtar që të rregullojnë repartin e tyre sulmues./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021