fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Ekskluzive: 105 Milion EURO për Harry Kane

Publikuar

Glazers kanë dhënë dritën e gjelbërt për transferimin me çmim marramendës të sulmuesit anglez, Harry Kane, në Manchester United.

Manchester United janë duke bërë gati ofertën prej 105 Milion Euro, për sulmuesin e Tottenham Hotspur, Harry Kane, për të cilin pronarët e Manchester United janë të gatshëm të paguajnë, për shkak të polemikave të mëdha të krijuara mes tyre dhe tifozëve, shkruan The Sun.

Po ashtu raportohet se Kane është i gatshëm për një lëvizje të tillë, pasi që Tottenham nuk po arrijnë të kualifikohet për futbollin në Ligën e Kampionëve./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021