fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Kurti, takohet me drenicakët

Publikuar

Megjithëse ju pamundësua mbajtja e takimit elektoral me qytetarë të Skenderajt, nga një grup i qytetarëve, kryetari i VV, Albin Kurti ka mbajtur një takim me qytetar në fshatrat Prekaz dhe Polac.

Mbajtjen e këtyre takimeve e ka konfirmuar kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, përmes një shkrimi në Facebook.

Postimi i plotë:

Sonte, Prekazi e Polaci në mbështetje Lëvizjes Vetëvendosje dhe Kryeministrit Albin Kurti.

Drenica gjithmonë vatër e mikpritjes.

#KREJTdheDREJT

AB

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021