fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Azemi: Mercenarët penguan Kurtin në Skenderaj

Publikuar

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Egzon Azemi, qytetarët e Skenderajt  që e penguan kreun e VV, Albin Kurti të mbaj tubim elektoral, i ka quajtur mercenar dhe ka thënë se pas qetnikeve në Mitrovicë, janë këta që po brohorasin kundër siç ka shkruar ai,  kryeministrit Kurti

Postimi  i plot i Azemit

Pas qetnikve në Mitrovicë edhe disa mercenar në Drenicë po brohorasin kundër Kryeministrit të ardhshëm. Të gjitha këta bashkë në Kosovë janë fare pak. Në Serbi sigurisht janë më shumë.

Bizneset e lidhura me Serbinë po rrezikohen nga ndryshimet politike, prandaj agjenda e Beogradit po përputhet me atë të PDK-së.

Por kot e keni, sepse KREJT kanë vendosur DREJT!

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021