fbpx
Lidhu me Ne!

Yjet

10 vite me parë, do habiteni si dukej Dua Lipa në adoleshencë

Dua Lipa është bërë një zë i fuqishëm dhe sukseset e saj janë të pafundme.

Publikuar

Ka mahnitur botën jo vetëm me talentin e saj në muzikë, por gjithashtu me ëmbëlsinë dhe thjeshtësinë që e karakterizon.

Dua Lipa është bërë një zë i fuqishëm dhe sukseset e saj janë të pafundme. Bukuroshja shqiptare është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan shpeshherë momente nga përditshmëria e saj me ndjekësit.

Së fundmi, Dua është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto kur ka qenë adoleshente. Ajo ka ndarë një kolazh me foto, ku duket se nuk ka ndryshuar aspak dhe vazhdon të ruajë ëmbëlsinë edhe sot.

Kujtojmë që kohët e fundit Dua është angazhuar në eventin e organizuar nga “Elton John AIDS Fountation”.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021