fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Ekskluzive: Ekspertët e angazhuar për dialogun Kosovë – Serbi

Publikuar

Sapo u publikua lajmi nga Balkans Policy Research Group (BPRG), se cilët do të jenë ekspertët e angazhuar në dialog të cilët do ti ndihmojnë kryeministrit Kurti.

Bernard Nikaj, Leon Malazogu, Robert Muharremi, Muhamet Mustafa, Veton Surroi janë emrat e ekspertëve që i bashkëngjiten ekipit të Kurtit për dialog, ndërsa pritet edhe Blerim Shala ti bashkohet kësaj ekipe./tipografi/

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021