fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

SHBA, i gëzohen vendosjes se marrëdhënieve diplomatike në mes të Kosovës dhe Izraelit

Publikuar

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë përgëzuar Kosovën dhe Izraelin për vendosjen e marrëdhënieve diplomatike. Ambasada e SHBA-së në Prishtinë në një postim në Facebook ka shkruar së SHBA është më e fortë kur aleatet e saj janë të bashkuar.

“Kur partnerët tanë janë të bashkuar, SHBA-ja është më e fortë. Përgëzime Kosovës dhe Izraelit”, thuhet në postimin e ambasadës”, thuhet në postimin e Ambasadës se SHBA-së në Prishtinë.

Vazhdo më shumë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021